Jak wybrać prezent dla Niego?

Niezależnie od tego, czy mężczyzna jest mały, czy też duży, sposób kupowania prezentów dla tego jedynego jest ciągle ten sam. Niezależny od wieku. Zastanawiając się nad zakupem dla swojego lubego, musisz zmienić swój sposób myślenia. Oczywiście mężczyźni uznają prezenty praktyczne, jednak jeśli chcesz zobaczyć ich prawdziwą radość, będą to takie, które nierozerwalnie związane są z ich pasjami. Tak, jak niegdyś mały Janeczek, tak i teraz duży Jan, potrzebuje zabawek. Tyle, że odpowiednich do jego wieku oraz zainteresowań. Sprawdź zatem stan jego „pudła z zabawkami” i podpytaj, czego w nim brakuje. A szybko znajdziesz idealny prezent dla niego.

Wybieranie prezentu dla mężczyzny – od czego zacząć?

Panowie mają różne pasje i zainteresowania. Jednak wśród całej ich rzeszy możemy w dość prosty sposób podzielić ich sposoby bycia i hobby na kilka kategorii. To one pomogą nam w odnalezieniu najlepszego prezentu dla naszego mężczyzny.

Elektromaniak

Choć sam zainteresowany sam by się w taki sposób nie określił, to część z naszych panów jest zwyczajnie elektromaniakami. A co to oznacza? W praktyce kochają wszystko, co jest związane z elektroniką. Jeszcze kilkanaście lat temu „przybierali” oni formę fanów motoryzacji, ale wraz z rozwojem technologi zmienili swojego konika na tego elektronicznego.

Fan elektroniki ucieszy się praktycznie z każdego nowego elementu, który zostanie dodanie do jego kolekcji już wcześniej posiadanych. Jednak uważaj. Znajdą się wśród nich szczególni pasjonaci o bardziej szczegółowych wymaganiach. Dlatego, aby nie zawieść oczekiwań swojego partnera i sprawić mu szczególną radość, delikatnie podpytaj czego mu brakuje w sprzęcie. Nie obawiaj się, że przejrzy on Twoje zamiary. Jeśli nie powiesz mu wprost, że poszukujesz dla niego prezentu najprawdopodobniej nawet nie zorientuje się, że chcesz sprawić mu wymarzony upominek. Oczywiście to działa na Twoją korzyść. Możesz dokładnie wypytać się o szczegóły i specyfikację lub po prostu pozwolić mu mówić o swojej pasji. Dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz, aby sprawić mu idealny prezent.

Sportowiec

Obok fanów elektroniki, znajdą się również tacy, którzy zapalonymi pasjonatami sportu. Ci dzielą się na dwa typy: tych, którzy go aktywnie uprawiają i tych, którzy aktywnie kibicują innym w jego uprawianiu sprzed ekranu telewizora. Może zdarzyć się tak, że jeden pan, będzie zarówno kibicem, jak i sportowcem w jednym.

Jeśli masz do czynienia z aktywnie trenującym sportowcem, to Twoje zadanie jest w zasadzie niezwykle proste. Zakup nowych hantel, obciążników, czy też akcesoriów do ćwiczeń będzie strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, że na rynku co i rusz pojawiają się nowinki, za którymi z trudem można nadążyć w zakupach. Dobrym pomysłem będzie również zakup karnetu na siłownię (pamiętaj, aby sprawdzić stan jego aktualnego) lub też odżywek i suplementów. Z tymi ostatnimi jednak uważaj, gdyż o ile witaminy i suplementy są mile widzianym przez sportowców dodatkiem do diety, to niektórzy nie przepadają za spożywaniem odżywek.

Kibic natomiast zadowoli się biletem na mecz lub też akcesoriami, które sprawią, że podczas niego będzie jeszcze lepiej się bawił. Czym są takie gadżety? Wyposaż go w kufel piwa z unikalnym grawerunkiem. Możesz zamieścić na nim również jakiś śmieszny tekst. Nie tylko Twój ukochany będzie zachwycony, ale również wszyscy jego kumple, którzy zobaczą, że ma żonę z dużym poczuciem humoru i dystansem.

Intelektualista

Typ intelektualisty to mężczyzna, który preferuje rozwój umysłu nad ciałem. Przynajmniej taką się przyjmuje definicję. W niektórych przypadkach trudno się z tym nie zgodzić jednak znajdziemy również i takich panów, którzy na równi cenią rozwój intelektualny, jak i fizyczny. Oni również ucieszą się z prezentów przeznaczonych dla typu intelektualnego.

W zależności od tego, czym interesuje się szczególnie nasz mężczyzna, w takiej dziedzinie możemy zakupić mu książki, wykłady, czy też film. Znajdą się wśród nich również tacy, którzy z chęcią odwiedziliby kino alternatywne, teatr lub poszli na wystawę.

Hobbysta

Hobbyści, czyli m.in. kolekcjonerzy, będą pasjonować się wszelkiego rodzaju zbieractwem. Doskonale zdajesz sobie sprawę, co nagminnie kupuje Twój mężczyzna. Ilość jego gadżetów możesz doprowadzać Cię do pasji, zwłaszcza jeśli jest ich tak wiele, że z trudem przychodzi ich magazynowanie. Jeśli dokupisz swojemu ukochanemu do jego kolekcji dodatkowy element, z pewnością będzie uradowany. W komplecie z nim możesz przemycić również pudełko, czy inny rodzaj segregatora, który pomoże Twojemu lubemu, uporać się z bałaganem w kolekcji.

Artysta

Artysta doceni gadżety, które związane są z jego specjalizacją, np. aparaty fotograficzne i obiektywy, ale również będzie miał oczy i serce otwarte na ciekawe i oryginalne upominki. Jeśli dysponujesz wystarczająco dużym budżetem, możesz zdecydować się na zakup akcesoriów do jego sprzętu. Jednak w przeciwnym razie dobrym pomysłem może być okazanie swoich uczuć w inny sposób.

Artysta bez wątpienia doceni [url=”https://posterilla.pl/pomysl-na-prezent”]plakat z grafiką lub tekstem[/url], który będzie mu przypominać o Waszej relacji i Tobie. Może go powiesić w swoim biurze lub gabinecie. Będzie on artystą addycją do jego przestrzeni, a kiedy zagubi się w meandrach swoich własnych myśli nad kolejnym projektem, będzie mógł spojrzeć na niego i przypomnieć sobie o swojej ukochanej.

Plakaty mogą być również bardzo fajnym akcentem do prezentów. To miły upominek, który może stanowić dla mężczyzny motywację, inspirację lub też dodawać energii w chwilach, które nie są dla niego proste, a trudno mu o nich powiedzieć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *