Proste jak puch – dekoracje do rodzie z piórami

Od wieków, we całych kulturach pióra odgrywały funkcję dekoracyjną. W mitologii starożytnego Egiptu, czy Grecji łączone z oczywistymi bóstwami, pełniły określone funkcje. Po dziś dzień dla wielu plemion są którymkolwiek z dużo licznych elementów dekoracyjnych, czy daj biżuteryjnych. Finansowane są z nich pióropusze, odświętne stroje, są przekazywane do kolczyków lub wtykane do nosa.
Trudno się dziwić, iż w moc zakątkach świata pióra są mówione jak istotna ozdoba. Ich różnorodność wydziela się być ogromna. Jasne barwy i niestandardowe kształty sprawiają, że są wtedy wielce wymyślne cuda natury.
Oraz do ostatniego lekkość, więc kiedy kręcą się na wietrze – istnieje w niniejszym preparat magicznego, wręcz bajecznego.
Od kilku sezonów motyw piór jest silnie promowany w ruchach dekoratorskich. Ich delikatność, zwiewność i różnorodność form powodują, że próbują się jako deseń na tkaninach, dekoracje mieszkające i dekoracji na granicę.

Pierzaste tekstylia

Ustalając się na wkroczenie do naszego zakładu bardzo obfitych i estetycznych motywów, kiedy poprzednio modne rośliny egzotyczne, czyli tak pióra, najlepiej wystąp na tekstylia. Czasem wystarczy sama poduszka, roleta lub bieżnik na pulpicie, oraz Twoje bycie nabierze nowego wyrazu. Tylko z względu swobód we organizowaniu zmian tekstylia to najchętniej zmieniane dekoracje wnętrz.
Jeśli potrzebujesz rozpocząć własną wycieczkę z planowaniem lokalu z wykorzystaniem piór, rozpocznij tak od poduszek. Przydatne są poduszki z krótkim deseniem, i i niezwykle intymne poduszki z pewnym piórem w stonowanych kolorach. Do minimalistycznych wnętrz też wybierz poduszkę z drinkiem bądź kilkoma piórami. Chcesz dać charakteru? Niech będą one w niezwykłych kolorach. Jeżeli całe mieszkanie utrzymane jest w prawdziwej kolorystyce, barwne „pierzaste” poduszki będą super dekoracją do zakładu, jaka z gwarancją go ożywi.
Lubisz dobrze przystrojony stół? Wybierz kolorowy bieżnik lub serwetki w pawie pióra. Jak przynależysz do głów silnych i kochających grę kolorami, zatem nic nie mieszka na trudności, aby cały obrus udekorowany był znakomitymi, barwnymi pawimi oczkami.
Zaśniesz z ładną lekkością jeśli w twojej sypialni pojawi się pierze, nie tylko w poduszek, jednak jeszcze jak wzór na pościeli.
Poduszki, serwetki, czy płytki z piórami więc więcej niezwykle kompletny i luksusowy wpływ na prezent.

Indiański duch w nowoczesnym wydaniu

Łapacze snów, czyli dekoratorski element wyciągnięty z kultury Indian Ameryki Północnej, to wielce ciekawe ozdoby do lokalu. Ta etniczna ozdoba służyła do sprzątania złych snów, które po wysokich piórach, swobodnie zwisających u dołu amuletu, miały spływać dodatkowo nie nawiedzać śpiących mieszkańców.
Łapacze snów szczególnie dużo przyjęły się w dużo domach. Zawieszane często nad łóżkiem dzieci mają pomagać ich szczęśliwe wypoczynki. Nawet gdyby nie liczysz w robienie łapacza snów, toż pragniesz przyznać, że stanowi w nim przedmiot wyjątkowego, przyciągającego uwagę, nieokreślonego.
Łapacz snów można zrobić samemu. Popuść wodze fantazji. Możesz wyszukać bardzo kolorowe pióra i włóczkę , lub wykonać specjalnie strojny oraz elegancki łapacz z słabych piór i jedynych elementów. Bądź się linią i materiałami.Plakaty z łapaczami snów to pewny hit. Te doskonałe ozdoby wnętrz zachwycają swoją dokładnością i pięknie dopasowują się w dowolną stylistykę, sprawiając jej nutkę etniczności.

Ozdoby na ścianę z piór

Pióra można wykorzystać do uprawiania bardzo obszernych dekoracji ściennych. Z kolorowych piórek o ładnych kształtach ułóż obrazek, dowolną całość i pomieść je w ramie. Łącząc jedno pióro na konstrukcję wiszącą na przeszkodzie otrzymasz ozdobę trójwymiarową.
Na półkach ściennych ustaw ptaszki z oczywistymi piórami lub bukiety rozliczone z rozmarynów i piór.
Jeśli wolisz gotowe dekoracje do domu, zawieś na granicy plakaty z grafiką ilustrującą pióra. Wybierz plakat Pióro lub plakat Trzy pióra również podaj naszemu wnętrzu uroku i estetyce.

Choinka z piór

Jak szukasz pomysłu na ciekawą i mocno elegancką dekorację świąteczną, to namawiamy Ci choinki dokonane z piór. Od malutkich, jakie można wpisać na pulpicie, po ostatnie okropne, pod którymi zdane będą świąteczne prezenty. Wszystko chce od Twojej umiejętności oraz funkcji piór, jakimi dysponujesz 😉
Mniej sztuczne będą ozdoby choinkowe z dodatkiem piórek. Kolorowe ptaszki, czy aniołki z prawdziwymi piórami lub girlandy piór zamiast tradycyjnych łańcuchów. Jeżeli znudziła Ci się tradycyjna gwiazda, na końcu choinki zamieść okazały zapach z piór.
Oczywiście pióra to podobnie świetny wpływ na prezent. Potrafią wyszukać się na szalu dla mamy, ceń stanowić ozdobą nietuzinkowych skarpet dla brata. I plakaty, złości również własne ozdoby do pałacu są niezwykle aktualnym pomysłem na upominek świąteczny w niniejszym roku. Po deszcz dekoratorskich inspiracji podejmujemy naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *