Modne kolory we pomieszczeniach w 2018 roku

Kolor ma nieograniczoną moc. To absolutne narzędzie psychologiczne, które dociera na ciśnienie oraz temperaturę ciała. O skuteczności koloru wiedzą specjaliści z wizerunku, psycholodzy, projektanci i architekci. Jak przedstawić nasz prywatny świat, by dobrze łączyłem z swoją przestrzenią? Dom napisany w doświadczeniu pełnej, spójnej wizji, pozbawionej poczucia dezorientacji, toż lokal marzeń każdego gościa. Jakie kolory zdominują wyposażenia w 2018 roku? Jakie stylowe dekoracje do zakładu dobrać?

Kolory 2018 roku

Które są kolory 2018 roku? Po pierwsze soczyste! W obecnym czasie dzielić się będą aż cztery barwy. Którakolwiek spośród nich jest szczególnie kontrastowa, regularna i charakterna. Ich doskonałe zastosowanie pozwala skomponować niebanalną przestrzeń. O jakich kolorach mowa? Ognista czerwień, spalona żółć, zieleń oraz ultrafiolet, który poprzez Pantone został powołany kolorem roku 2018! Pamiętaj, dobierając odpowiedni kolor zawsze mierz się naszym gustem i zainteresowaniami, nie lecz tym co stanowi gorące w oddanym etapie. Wystrój domu ciągle wymienia się rzadziej niż pojawiają się aktualne trendy. Najważniejsze, aby twój dom wiązał z Twoją osobowością.

Ognista czerwień

To, barwa stała, emanująca dobrą energią. Przepełniona bogactwem odcieni, jest przede każdym barwą bezpieczną. To luksusowy wybór jeśli pracuje o dekoracje wnętrz, projektowanie wnętrz, i dodatkowo projektowanie zewnętrznych czynników takich gdy np. efektowne czerwone drzwi. Drzwi wejściowe w kolorze czerwieni to logiczny element, który przyciągnie wzrok, każdego przechodnia. Co napiszesz na kolor czerwony we mieszkaniach? Czemu nie! czerwona ściana, na otoczeniu białych mebli? Zaś może czerwona sofa, fotel, pufa w Twoim salonie na środowisku szarych eleganckich ścian. Wszystkie zabiegi dozwolone. Dekoracje do apartamencie w kolorze morzom to czysty hit! Dywan, poduszki, dekoracji na przeszkodę, lampy z abażurem w kolorze czerwieni. Kolor czerwony w tekstyliach? Zasłony, firany, pościele, pledy, a także koce. Pełne te aspekty idealne zarówno do salonu, kuchni, przedpokoju jak i sypialni. Ta ogromna duża sile kolorystyka, doda nastroju i wyrafinowania wszystkiemu pomieszczeniu. Czerwony to kolor ognia, jest najskuteczniejszy emocjonalny ładunek. Niech ton będzie z Tobą!

Spalona żółć

To koniec przykry i nieoczywisty kolor. Potrzeba go potraktować we pomieszczeniach z autorytetem i dystansem. Ten kolor żółtego ożywi każdą dziedzina, osiąga w sobie siłę, natomiast stanowi kompletnie skomplikowaną barwą w aranżacji mieszkań. Urządzanie mieszkań z żółtym kolorem wkomponuje się także w dzisiejszą, jak również tradycyjną stylistykę wnętrz. Choć kolor ten dodaje przytulnego, ciepłego wyglądu pomieszczeniom, toż nie polecamy malowania całych przeszkód na żółto. Lepiej wykorzystać go na kawałkach ścian. Dekoracje wyposażeń w żółtym kolorze? Żółty zegar, pościel, fotel, poduszki, nowoczesne dekoracji na granicę, plakaty w żółtych ramach. Toż trafny pomysł, głównie do pokoju młodzieżowego. W powiązaniu z czarnym stworzą bardzo nowoczesne wnętrze.

 Butelkowa zieleń

Powrót do przyrody w sytuacji szlachetnego, koloru zieleni wtedy strasznie dobry kierunek w 2018 roku. Motywy roślinne, botaniczne dekoracji na przeszkodę, plakaty, obrazy, tkaniny w palmy, to ukłon w miejscowość zieleni pod wszą częścią. Butelkowa zieleń fantastycznie odnajdzie się w salonie w trybu vintage, z urodą będzie się wskazywać na gładkiej kanapie, nada uroku i kuchni. Złote, miedziane, drewniane dodatki będą bardzo wytwornym towarzyszem dla współczesnego czystego koloru. Idzie wiosna – reflektujesz na zieleń w bezpośrednim wnętrzu?

Ultrafiolet

Jakie są wnętrza muśnięte ultrafioletem? Umieszczenie w wymieszaniu z fioletową barwą nabiera duszy, zatrzymuje się bardziej luksusowe, dostojne. Kolor o bardzo energii, nie istnieje natomiast określony dla wszystkich. Nie rezygnuje oraz do wszelkiego miejsca. Ultrafiolet właściwie będzie ukazywał się w idealnych pomieszczeniach lub kobiet kamienicach. Pięknie opowie się w tkaninach, np. w obiciu kanap, foteli czy łóżek sypialnianych. Jeśli fiolet jest rynek mocny, warto poznać zakup dodatków w osoby poduszek dekoracyjnych, wazonów czy tac. Oraz może minimalistyczne ozdoby na przeszkodę w fioletowych ramach? Z czym znacznie wykonywa się ta zdecydowana barwa 2018 roku? Z odcieniami, szarości, bieli, złota, fuksji, kolorem spalonej żółci a też granatem. Toż co, istniejesz już zdecydowany na fioletowe szaleństwo? Odważysz się, wykorzystać ultrafiolet we niezależnym mieszkaniu?

Eksperymentuj, niech Twoje mieszkania nabierają kolorowych barw. Łącz kolory – przyjemne z twardymi, popularne z ograniczonymi, duże ze stonowanymi. Szukaj swoich idealnych połączeń. Kolor to optymizm!

Szukasz efektownych dodatków, do Twojego wnętrza? Zajrzyj naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *