Plakatowy kalendarz adwentowy

Grudzień obecne okres radosnego czekania na Ogromna Bożego Narodzenia. W pogoni za prezentami, szalonymi pokojami i poszukiwaniem najlepszych świątecznych dekoracji, łatwo zapomnieć, że najważniejsze jest idealne przygotowanie do świąt. Więc albo Twój dom podczas wigilii będzie lśnił również pełna linia będzie polecać własnoręcznie wykonane wieńce, to istota drugorzędna. Adwent ostatnie sezon sprzątania duszy, postanowień, przemyśleń i refleksji nad sobą a prostym dotychczasowym postępowaniem.
Daruj sobie w owym roku wspaniały prezent – wraz z podziałem adwentowym, w jakim zamiast czekoladek, wyczekują na Ciebie wielkie plakaty z nadrukami, przeżyj 24-dniową wyprawa do mieszkania siebie. Usiądź przy wigilijnym stole odmieniony, stały i odpowiedzialny tego, które są Twoje życiowe priorytety.

1. Dzisiaj to dar

„Wczoraj to przygoda, jutro to tajemnica, i dziś to dar”, głosi tekst z ostatniego plakatu. Nie koncentruj się na owym co istniałoby, nie rozpamiętuj przeszłości. Więc co wydarzy się w perspektywy jest przypadkowe. Nie staraj się na potęgę wszystkiego zaplanować. Zajmuj się tymże co istnieje tutaj również dziś. Bądź miły za każdy dzień.

2. Sometimes you learn

Traktuj tragedii jak myśl. Pamiętaj, że zdobyta smakuje słodko, lecz jeśli znasz wynieść rzecz dla siebie z porażki to prowadzisz za wszystkim razem.

3. You can do it

Walt Disney mawiał, iż gdy znasz o czymś chcieć, to istniejesz w istnienie więc kupić. Nie nie trać wiary w widzenia one oddadzą Ci władzę do osiągania celów.

4. Walcz

Gdyby na czymkolwiek dużo Ci chce, nie odpuszczaj. Dołóż wszelkich starań by dojść tam, gdzie wymagasz.

5. Odpuść

Powinien i znać kiedy odpuścić, jak stawia nie jest ochrona świeczki.

6. Grateful heart

Miej szczodre serce. Poświęcaj nim wszystkiego, kogo spotkasz, oraz uzyskasz z tamtych dwa razy tyle ile tenże z siebie dajesz.

7. Delektuj się życiem!

Codziennie znajdź czas aby delektować się prostymi przyjemnościami, by pochodzić z prozy życia drobne kropelki szczęścia. Lśnij, śmiej się, oddychaj głęboko, zaufaj w siebie, myśl pozytywnie, inspiruj, kochaj, tańcz, spaceruj, jedz oraz delektuj się życiem!

8. Bright side of life

Myśl pozytywnie. Poszukuj interesujących stron każdej formie, natomiast będziesz grzeczniejszy, korzystniejszy oraz intensywniejszy!

9. Więcej!

Zastanów się, czego marzysz z działania. Czego pożądasz w większej doz. Zrób postanowienie, że oddasz w kolejnym roku sporo porządku na dokładne dla Ciebie sprawy.

10. Balony nad miastem

Niech Twoje sprawie będą lekkie i różnorodne gdy te balony z plakatu. Nie zamierzaj zaledwie o dalekich marzeniach ale jeszcze organizuj w bezpośredniej osobie nowe. Nie zarzuć w sobie wewnętrznego dziecka.

11. Mama I

Zastanów się ile stanowi dla Ciebie Twoja mama. Oddaj jej dużo czasu, zaprezentuj jej cześć, szacunek stwierdź jej całość to, co od dotychczasowa chciałeś.

12. Tata I

Spędź niewiele momentu ze własnym rodzicem. Natomiast jeżeli nie uważa go natychmiast z Tobą zagłęb się na chwilę we wspomnieniach i zwolnij mu zbyt więc co z niego zdobył.

13. Miłość – List do Koryntian

Że najpiękniejsze wersy mające o emocje jakie zostały wpisane. Postaraj się zanalizować ich materia i zastanów się, czym dla Ciebie jest sympatia do różnego typa.

14. W tym domu…

Jakie wartości dominują w Twoim domu? Spróbuj porozmawiać o obecnym spośród rodziną. Usiądźcie wspólnie i zastanówcie się, co dla Was stanowi ważne, jakie są Wasze wzajemne relacje.

15. Razem mamy wszystko

Doceń naszą drugą połówkę. Niech wie, iż stanowi dla Ciebie najważniejsza, że razem możecie góry przenosić. Napawaj się tym, że masz u boku kogoś, kto Cię wspiera.

16. Every moment matters

Dowolny szczegół jest na masę złota, bo życie istnieje niepowtarzalne. Miej o aktualnym w jakiejkolwiek sekund.

17. Happy

Bądź szczęśliwy a świadcz szczęście innym.

18. Życie jest za piękne

Nie używaj bycia za serio. Wprowadź więcej luzu. daj sobie momentem na sekundę szaleństwa.

19. Less is more

Łatwiej najeść się małą łyżeczką. Czasem kilka znaczy więcej.

20. Let’s go

Nie magazynuj wszystkiego na później. Działaj!

21. Prawdziwa przyjaźń

Przyjaźń to znacząca relacja. Zwiększaj ją z zdrową starannością, bo toż niesamowity również zmuszający kwiat.

22. Desiderata 

Staraj się być według zawartych przez siebie myśli. Bądź poddanym prostym o szerokim sercu. Poznaj swoje istnienie dużo gdy się da, przyjmij do niedawnej kropli.

23. Jakby wszystko było cudem

„Życie ważna żyć wyłącznie na dwa rodzaje. Lub tak, niby nic nie było cudem, lub tak jakby marzeniem było suma.” Wybór przylega do Ciebie.

24. Rodzina

Zanim usiądziesz do Wigilii, zastanów się, czym jest dla Ciebie rodzina. Pomyśl o dowolnej pani, z którą zasiądziesz do licznego stołu i załóż, co komu będziesz życzyć. Niech te marzenia płyną bezpośrednio z Twojego uczucia.

Plakaty z planu adwentowego zlokalizujesz naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *