Dobry rok 2018

Złoto – kiedyś wszechobecne w budynkach, dziś dumnie świeci triumfy w kompozycji pomieszczeń mieszkań i dachów zwykłych śmiertelników. Meble, lampy, dodatki, ozdoby na ścianę, wszystko więc w kolorze szlachetnego kruszcu. Złoto do naszych mieszkań przenika się w paru odcieniach – zarówno starego dobra, jak dodatkowo jego cenniejszej wersji, czyli różowym złocie. Złoto, swym subtelnym blaskiem rozświetla oraz ociepla najbardziej trudne wnętrza. Rozsądnie wyjeżdżając za prądami eksperymentujcie, przełamując monochromatyczność wnętrz złotymi dodatkami.
W jaki forma wykorzystać złoto w prostym domu? Z czym składać? W jakich miejscach zastosować? O aktualne kilka bliskich złotych poradzie.

Do jakiego wnętrza złoto?

Nowoczesny design złota, idealnie wtapia się akurat w każdą aranżację. Sens więc optymalna kwota użytych dekoracji mieszkań i wiedzę dobrania ich do języka pomieszczenia. Dodatki w odcieniu szlachetnego kruszcu będą absolutnie pasować nawet do pomieszczeń zaaranżowanych w formatu loftowym, eko czy skandynawskim. Z obserwacje na owo, że są to odcienie, które lubią szarość i umiar, ważne by spokojnie w nich dawkować złoto. Wystarczą dwa albo trzy przedmioty. Plakaty, lub szkody na granicę w jasnej ramie, lampa na suficie, lampa podłogowa, natomiast że coś złota taca na zimnym stole? Takie ozdoby do lokalu rozpromienią wnętrze niczym wiosenne słońce, ale nie będą dostarczały poczucia przytłoczenia, czy muzealnego rysu.

Czy złoto lubi towarzystwo?

Plusów w wykorzystaniu metalu jest bardzo więcej. Ogromną właściwością jest wiedzę mienia idealnych połączeń kolorystycznych z mało wszystkimi barwami – od neutralnych szarości i prostot, przez stonowane i czyste zielenie, po intensywne czerwienie. Stop ten doskonale będzie poznawał się w kole naturalnych materiałów, takich jak drewno, rattan czy glina. Prócz tego, polubi subtelną, białą ceramikę, i dodatkowo tkaniny w systemu eko, takie jak len, bawełna czy zamsz.

Jeśli potrzebujesz o przeobrażeniu naszego wyposażenia, nie wymagasz od razu przemalowywać ścian, ani wymieniać wszystkich sprzętów. Wystarczy, że osiągniesz dobre ozdoby do zakładzie. Wymień jakiś kawałek, a zobaczysz, jakie znane jest pomieszczenie muśnięte złotem.

Złote dekoracje wyposażeń w salonie

Złote smaki są mile oglądane w każdym miejscu własnego lokalu. W salonie, użyj takie tematy, jak lampy, dekoracji na granicę, ramki na opanowania, gałki do sprzętów, klamki, stoliki szklane ze doskonałymi elementami, tace, świeczniki, obrusy, poduszki dekoracyjne oraz nawet donice. Popularnością bawią się wysublimowane wizerunki na przeszkodę, plakaty osadzone w miękkie złote ramy.
Szukasz najlepszych plakatów do stylowych wnętrz? Oraz co rzekniesz na minimalistyczny motyw botaniczny? Plakat Simplicity, którego zieleń ożywi pomieszczenie, i dobra delikatna rama doda wnętrzu szlachetności, zachowując zarazem jego mały charakter.
Elegancki, a dodatkowo minimalistyczny plakat Hello doda ogniu w Twoim salonie.

Złoto w sypialni

Złoty w sypialni? Czemu nie, kolor złoty znajdziecie zarówno na printach, jak i tkaninach. Tekstylia ze złotymi motywami to doskonałe dekoracje wnętrz.  Piękne poduszki ze złotą nicią, cudne pościele w kolorze złota. Wspaniałe złote lampy, wszystko to po to, by nadać sypialni  wyjątkowego charakteru.

Na ścianę w sypialni zaproś złoto w postaci wyjątkowych plakatów.  Dance all night to propozycja bardzo stylowa, która będzie pasować również do klasycznych wnętrz. Zaś plakat Good friends to nocny plakat ze przyjemną zasadą.

Kuchnia muśnięta złotem

Decydujesz na medal w kuchni? Hitem będą przyjemne uchwyty – ożywią każdą kuchenną szafkę. I co napiszesz na doskonałą baterię w Twojej kuchni? Granicy w użytkowaniu jedynych składników stanowi moc.
Skoro jesteś partnerem minimalistycznych złotych akcentów, to plakat z małym jasnym kolorem będzie dla Ciebie sensownym podejściem. Mamy dla Ciebie kilka wskazówki.
Plakat Save water -to trwałe przesłanie, godne tego by dumnie w 2018 roku wisiało w Twojej kuchni. Coś dla gościa? Plakat Whiskey

Idealna dekoracja pomieszczeń dla całych miłośników mocniejszych alkoholi. Wszystko utrzymane w umiarkowanej minimalistycznej kolorystyce oraz dokładnie podkreślone złotym akcentem.

Przyjmując się na dobre dekoracje do zakładu, warto żeby były tradycyjne, proste, zaprojektowane zgodnie z świeżym projektem. Bądź twardy, przełamuj nudne opatrzone szarością wnętrza. Wykorzystuj złoto w naszych przestrzeniach. Którykolwiek spośród nas się zmienia. Tak przeobrażają się trendy, pracowniki a upodobania. Niech Twoja powierzchnię będzie zgodna z Twoją wewnętrzną zmianą. Eksperymentuj, szukaj, twórz.

Po deszcz inspiracji zapraszamy naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *